Motocyklová sezóna se chýlí ke konci

Příznivci motocyků,

motocyklová sezóna 2018 se chýlí ke konci, a tak až Váš motocykl zagarážujete, začněte plánovat potřebné opravy, protože až se opět na jaře oteplý, Váš motocykl Vám dá nejevo, zda jste připraveni vyrazit.

Spousta zákazníků si až s příchodem jara uvědomí, že by rádi zase jezdili, ale rozpomenou se na resty, které si zadali na podzim, co je třeba na svém motocyklu provést, opravit, vyměnit.

Na poslední chvíli začnou řešit výbrus válců nebo renovaci kol, výměnu pneumatik  nebo jiných potřebných dílů. Každá práce nějaký čas trvá a hříšníků je více, a tak se může stát, že budou muset vyjížďku o nějaký ten týden odložit.

Nenechávejte proto vše na poslední chvíli. U nás si můžete některé renovační a servisní služby objednat, a to výbrus válce, GO klikového hřídele, renovace kol. Dále naleznete velký výběr náhradních dílů na svého motocyklového miláčka jak na opravu tak i na vylepšení jeho vzhledu. Pokud vlastníte motocykl zn. Jawa, ČZ, MZ nebo Simson, naše široká nabídka náhradních dílů Vás určitě potěší...

 

FAQ

Máte dotaz? Zkuste se podívat na "Nejčastěji pokládané dotazy".

Zeptejte se nás

Máte dotaz a nenašli jste odpověď mezi nejčastěji pokládanými dotazy? Zkuste naši "Poradnu". Rádi Váš dotaz zodpovíme.

Kontakty

Máte dotaz na poskytované služby nebo jste se již rozhodli využít našich služeb. Neváhejte nás kontaktovat.