Zásadní změna provozu kamenné prodejny

Vážení zákazníci,

od ledna 2019 ukončujeme přímý prodej náhradních dílů v kamenné prodejně na adrese Chuderovská 167, 403 40 Ústí nad Labem.

 

Z důvodu zlepšování služeb a rozšiřování nabídky nového sortimentu, přecházíme k výhradnímu prodeji náhradních dílů pouze prostřednictvím internetového obchodu – E-shop.

 

V kamenné prodejně budeme i nadále provozovat :

-         výdej zboží objednaného přes E-shop

-         řešení reklamací

-         příjem a výdej zakázek

-         prodej nových motocyklů JAWA ( pouze po předchozí dohodě )

 

V současné době tvoří internetový obchod cca 98% obratu firmy. Stále narůstající poptávka odběratelů nás nutí z činnosti vyřadit určitá problematická odvětví, což je především provoz kamenné prodejny.

 

Jedním z faktorů jsou skladové prostory, které již delší dobu nejsou schopny pojmout současné zásoby. Méně frekventované zboží jsme tedy začali přemisťovat do našich skladů, které ovšem nejsou na adrese provozovny. Tímto mohly vznikat komplikace na kamenné prodejně, neboť zákazník ne vždy obdržel požadované zboží, i když jsme jej měli skladem, ale bohužel na jiné provozovně. Toto se u internetového obchodu stát nemůže.

 

Dalším velmi důležitým faktorem je nedostatek kvalifikovaných pracovních sil. Bohužel naše činnost je poměrně specifická, abychom mohli poskytovat kvalitní služby, je nutno využívat kvalitní odborníky, ale ty bohužel naše společnost neprodukuje. Tímto pádem i my máme pouze omezený počet odborníků, kteří znají motocyklovou problematiku. Abychom mohli poskytovat kvalitní služby zákazníkům, je nutno využít tyto odborníky na kontrolu kvality zboží, zavádění nových výrobků, řešení procesů výroby… Toto je z našeho pohledu mnohem důležitější, nežli provozovat kamennou prodejnu.

 

 

Ovšem asi nejdůležitějším faktorem k ukončení provozu kamenné prodejny je zákazník. Naše firma je na trhu 25let. Na počátku k nám chodili opravdoví motorkáři, odborníci, prostě lidé, kteří mají rádi motocykly. Bohužel vývoj zákazníka se odrazil ve vývoji naší společnosti. Nechceme se v žádném případě dotknout kvalitních zákazníků, naopak si velice vážíme těch, kteří s námi obchodují dlouhodobě, těmto upřímně děkujeme. Na druhé straně nás stále více začínají navštěvovat zákazníci, kteří jsou arogantní, agresivní, vulgární. Snaží se z nás udělat bezplatnou půjčovnu a poradnu. O motocyklech bohužel téměř nic nevědí, ale podle současného zákona mohou vše a podle toho se chovají.

Škoda, že jsme krok s uzavřením kamenné prodejny neprovedli již dříve, protože nám kvůli těmto špatným zákazníkům, odešlo z firmy několik kvalitních zaměstnanců.

FAQ

Máte dotaz? Zkuste se podívat na "Nejčastěji pokládané dotazy".

Zeptejte se nás

Máte dotaz a nenašli jste odpověď mezi nejčastěji pokládanými dotazy? Zkuste naši "Poradnu". Rádi Váš dotaz zodpovíme.

Kontakty

Máte dotaz na poskytované služby nebo jste se již rozhodli využít našich služeb. Neváhejte nás kontaktovat.