MOTO Ústí nad Labem s.r.o.

Burzy

Vozy, podle kterých nás na burze snadno rozeznáte

Fiat Ducato

Iveco Daily

Chcete si urychlit nákup zboží na burze?
Nechte si připravit zboží dopředu, a to tak, že si zboží objednáte přes náš e-shop, v košíku na e-shopu v sekci doprava poté vyberete „osobní odběr na burze“ a na burze si zboží na své jméno už jen vyzvednete.

Od letošního roku 2023 jsme se rozhodli ukončit volný prodej dílů a dodávat pouze předem objednané zboží přes náš e-shop.

Objednávky na osobní odběr je možné vyzvednout pouze do 11 hodin dopoledne.

Prosíme každého zákazníka, aby si uvědomil toto nové pravidlo a plánoval své návštěvy tak, aby si objednávky stihl vyzvednout nejpozději do 11 hodin dopoledne.

Služba na e-shopu: osobní odběr "burza" - k převzetí zboží dle zaslané objednávky dochází na konané burze. Zboží je zabaleno do balíku s připraveným dokladem k úhradě. Zboží není možno z časových důvodů kontrolovat rozbalením balíku. Tato služba je poskytována výhradně maloobchodním zákazníkům a z důvodu limitovaného nákladního prostoru vozu NELZE tuto službu poskytnout VELKOOBCHODNÍM PARTNERŮM NA VELKOOBJEMOVÉ OBJEDNÁVKY.

Burzy

9. prosince 2023 7:00

Burza historických vozidel a dílů
Chotusice ukázat na mapě

Burza historických vozidel a dílů - prodejní plocha v roce 2011 rozšířena o další tři pásy na celkem 70.000 m², prodejců cca 800, pro návštěvníky SO od 07.00 hodin, hlavní parkoviště 50.000 m² + rezervní parkovací plochy 40.000 m² (parkoviště zdarma)

Vstupenky je možné si zakoupit v pokladně od 6:30 hodin. Vstup pro příchozí je pak do areálu hlavní branou od 7:00 hodin.

+420 603 227 641