Motowell

Po dlouhodobém ověřování kvality jednotlivých výrobků společnosti Motowell a následném uzavření příslušných dohod přichází tato kvalitní motocyklová značka počátkem roku 2009 také na český trh prostřednictvím naší společnosti, která se tímto staví do pozice výhradního importéra.

O společnosti Motowell

Maďarská společnost Motowell, vstoupila na evropský trh v roce 2008 (do ČR v roce 2009) a během krátké doby se stala velmi úspěšnou. Svou produkci postavila na počáteční spolupráci se světovými italskými motocyklovými značkami. Na evropských trzích patří její výrobky v současnosti k těm nejvyšším a svědčí o tom i mnoho spokojených zákazníků, kteří se rádi ke značce opět vracejí.

Motowell vyrábí skútry o objemu 50ccm ve 2T i 4T provedení a dále svým zákazníkům nabízí široký sortiment motocyklových přileb, brýlí, rukavic a dalších doplňků. Podrobnější informace naleznete na moto-ustinl.eu.

S politováním a omluvou vás informujeme, že pro rok 2016 jsou dodávky skútrů Motowell pro český trh ze strany maďarského výrobce a dodavatele pozastaveny. Dodávky náhradních dílů byly přislíbeny.

Veškerá produkce je upřednostněna pro německý trh.

FAQ

Máte dotaz? Zkuste se podívat na "Nejčastěji pokládané dotazy".

Zeptejte se nás

Máte dotaz a nenašli jste odpověď mezi nejčastěji pokládanými dotazy? Zkuste naši "Poradnu". Rádi Váš dotaz zodpovíme.

Kontakty

Máte dotaz na poskytované služby nebo jste se již rozhodli využít našich služeb. Neváhejte nás kontaktovat.