O nás

Moto Ústí nad Labem – historie

Naše firma vznikla oficiálně v roce 1996, původně jen jako opravna motocyklů. Byli jsme nadšenci do motocyklů a své poznatky i zkušenosti jsme začali uplatňovat v praxi. Postupně se firma začala rozvíjet, přibývalo zákazníků a my začali řešit nedostatek personálu, skladovacích prostor a v neposlední řadě také nedostatek náhradních dílů potřebných k opravám motocyklů.

Proto jsme v roce 2000 otevřeli první maloobchodní prodejnu spojenou s naším zavedeným servisem a přidali velkoobchodní prodej. Naše pozice na trhu ještě více vzrostla poté, co jsme zavedli vlastní výrobu náhradních dílů. Svou činnost jsme postupně přesunuli i na pole mezinárodního obchodu.

Velkoobchodní i maloobchodní činnost se pozitivně vyvíjela a my začali opět řešit prodejní a skladovací prostory. To vše vedlo v roce 2004 k otevření nové, již reprezentativní prodejny s přilehlými sklady. Tím se pro nás začaly odvíjet nové možnosti. Zaznamenali jsme nárůst zákazníků a zvýšení obratů firmy. V dalším roce otevíráme další skladovací prostory pro spediční služby. Jelikož nové prostory jsou několikanásobně větší než ty stávající, otevírá se nám nová cesta pro další, velké plány…

 

Prodejna
Prodejna
Výbrusy válců
Výplet kol

FAQ

Máte dotaz? Zkuste se podívat na "Nejčastěji pokládané dotazy".

Zeptejte se nás

Máte dotaz a nenašli jste odpověď mezi nejčastěji pokládanými dotazy? Zkuste naši "Poradnu". Rádi Váš dotaz zodpovíme.

Kontakty

Máte dotaz na poskytované služby nebo jste se již rozhodli využít našich služeb. Neváhejte nás kontaktovat.