MOTO Ústí nad Labem s.r.o.

Velkoobchod

Společnost MOTO Ústí nad Labem provozuje také velkoobchodní prodej náhradních dílů registrovaným prodejcům. Velkoobchodní činnost probíhá přes internetový obchod a naleznete v něm široký sortiment náhradních dílů a doplňků.

Při nákupu je povinná registrace. Pro nové zájemce z řad obchodníků uvádíme podmínky a návod pro zařazení mezi naše velkoobchodní odběratele.

Jak se zaregistrovat

  1. Na stránkách našeho e-shopu v sekci Autorizace > Registrace nového zákazníka > Registrace firmy (zadáte IČ). Dojde nejprve k ověření dat a poté vyplníte vyžadované informace a odešlete.
  2. Po odeslání vyplněného formuláře se Vám do dvou pracovních dnů telefonicky ozve náš kompetentní pracovník. Seznámí se s Vašimi obchodními záměry, právním statutem a firemním zázemím. Návštěvu našeho obchodního zástupce lze popřípadě dojednat přímo u Vás.
  3. Poté odešlete kopie dokladů souvisejících s Vaší obchodní činností (výpis z OR, ŽL, registrace plátce DPH)
  4. Po obdržení kopií dokladů v tištěné nebo elektronické podobě Vás informujeme o aktivaci Vašeho účtu k přihlášení do elektronického obchodu a přidělení velkoobchodní cenové hladiny administrátorem e-shopu.
  5. Nyní se již můžete na účet přihlásit na hlavní straně e-shopu a přejít k možnosti objednávat zboží.

Pokračovat do e-shopu »

+420 603 227 641