Velkoobchod

Společnost MOTO Ústí nad Labem provozuje také velkoobchodní prodej náhradních dílů registrovaným prodejcům. Velkoobchodní činnost probíhá přes internetový obchod a naleznete v něm široký sortiment náhradních dílů a doplňků.

Při nákupu je povinná registrace. Pro nové zájemce z řad obchodníků uvádíme podmínky a návod pro zařazení mezi naše velkoobchodní odběratele.

Jak se zaregistrovat

  1. Na stránkách našeho e-shopu v sekci Autorizace > Registrace nového zákazníka > Registrace firmy (zadáte IČ). Dojde nejprve k ověření dat a poté vyplníte vyžadované informace a odešlete.
  2. Po odeslání vyplněného formuláře se Vám do dvou pracovních dnů telefonicky ozve náš kompetentní pracovník. Seznámí se s Vašimi obchodními záměry, právním statutem a firemním zázemím. Návštěvu našeho obchodního zástupce lze popřípadě dojednat přímo u Vás.
  3. Poté odešlete kopie dokladů souvisejících s Vaší obchodní činností (výpis z OR, ŽL, registrace plátce DPH)
  4. Po obdržení kopií dokladů v tištěné nebo elektronické podobě Vás informujeme o aktivaci Vašeho účtu k přihlášení do elektronického obchodu a přidělení velkoobchodní cenové hladiny administrátorem eshopu.
  5. Nyní se již můžete na účet přihlásit na hlavní straně eshopu a přejít k možnosti objednávat zboží.

Pokračovat do e-shopu »

FAQ

Máte dotaz? Zkuste se podívat na "Nejčastěji pokládané dotazy".

Zeptejte se nás

Máte dotaz a nenašli jste odpověď mezi nejčastěji pokládanými dotazy? Zkuste naši "Poradnu". Rádi Váš dotaz zodpovíme.

Kontakty

Máte dotaz na poskytované služby nebo jste se již rozhodli využít našich služeb. Neváhejte nás kontaktovat.